Пишалися і пишатися Росією ми будемо в будь-якому випадку. Скажу відразу для тих, хто не дивився матч Росія – Алжир, він закінчився нічиєю. 1:1.

Я дивилася матч від початку до кінця, і поділюся з Вами цікавими фактами.

Славься страна, мы гордимся тобой!

Тренер нашої збірної вже дорослий чоловік (68 років), за контрактом він і далі буде продовжувати тренувати російських спортсменів до 2018.

Коли звучав гімн, вболівальники Алжиру тримали руку біля скроні, наче віддавали честь.

Коли звучав гімн Росії, наш воротар стояв з закритими очима.

Наші хлопці грали в червоній формі, вона визнана найкрасивішою і стильною

Поле було дуже сухе. Мова навіть йшла про скасування матчу з-за цього. Перед грою його активно поливали, тим не менш, його стан був задовільний. Виднілися залисини, на яких трави майже не було.

Збірна Росії вперше на цьому чемпіонаті забила першою. Ми ще тільки почали грати, і на 6 хвилині був забитий перший гол. Він же був і останнім нашим голом.

Російських уболівальників на трибунах було набагато більше, ніж Алжирських.

Коментатори обіцяли, що пісня «Катюша» буде виконана на 20 хвилині в паузі іжевськими уболівальниками, але я її так і не почула.

Якогось темненькому гравця з команди Алжиру (насправді вони всі темненька) потрапили в голову прямо на початку матчу, але він швидко повернувся в гру і грав з перебинтованою головою. Коли у нього знову відкрилася кровотеча, його знову прибрали з поля, а потім повернули. В кінці гри він був раніше у пов’язці.

Я раніше думала, що головою м’яч відбивають тільки в рекламі чіпсів, ну і зрідка в цій грі, але м’яч раз літав від однієї голови до іншої. Так що ніяка це не гра ногами. Швидше синтез ударів низу і верху.
Нашого Дениса (не пам’ятаю прізвища) змінили на Ігоря Денисова у другому таймі. Забавна перегукуються ім’я та прізвище, так?

Стало дійсно страшно, коли Алжир взяв наші ворота, буквально юрбою навалившись на них і забив нам гол. З цього моменту азарт російських уболівальників досяг піку. Те ж можна сказати і про супротивника. Бородатий воротар в блакитний одязі кидався як божевільний на кожен м’яч, який наближався до воріт. А я тим часом помітила, що в нього є маленька татуювання – зірочка за вухом.

Дивлюся на те, як вони бігають по величезному полю, і думаю про те, яка нісенітниця годину мого силового фітнесу з гантельками по 3 кг. Те ж можна сказати і про годину кардіо, який здавався мені просто супер навантаженням. Пора зайнятися футболом. Поки перебежишь з однієї частини поля на іншу, вже спітнієш. Так, у футболістів прекрасна фізична форма. Не перекаченное природне статура.
Повернемося до футболу.

Хлопці з Алжиру дуже схожі на греків. Можна легко уявити їх на пляжі острова Крит або в кафе. Я прямо бачу, як вони попивають фраппе.

Наша помилка: ми часто юрмилися купою і зовсім не було відстані для передачі м’яча.

Алжир в Пуме, а ми в Адидасе

Порада дівчатам, початківцям дивитися цей прекрасний вид спорту: уважно слухайте коментарі, які даються до гри. Ці поради допоможуть вам дізнатися багато нового не тільки про хід гри, але і про інших цікавих фактах.

«Сьогодні нам потрібна тільки перемога» – на жаль, не все, чого хочеться так легко отримувати.